
Ігровий набір трек з головою дракона 2 кільця 2 машинки 116 см
- Готово до відправки
- Код: Ig010701
1 320 ₴
924 ₴
-30%
+380 (68) 222-88-22
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вирушайте у світ захоплюючих перегонів разом з набором «Трек з головою дракона»!
Цей яскравий та динамічний трек подарує дітям море емоцій і незабутніх пригод. Машинки з шаленою швидкістю вилітають прямо з пащі дракона, долаючи два кільця та мчать по трасі довжиною 116 см.
🟢 У наборі:
-
🦖 Трек з головою дракона
-
🚗 2 швидкі машинки
-
🔄 2 видовищні кільця для стрибків
-
📏 Довжина треку — 116 см
🟢 Переваги:
-
Розвиток координації, логіки та дрібної моторики
-
Ефектні стрибки та динамічні перегони
-
Проста та швидка збірка
-
Яскравий дизайн, який сподобається дітям
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Основні | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Тип механізму | Інерційна |
| Довжина: | 1000 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Набір машинок |
- Ціна: 924 ₴






