
Дитячий набір військової техніки Камуфляж 4 шт з інструментами
- Готово до відправки
- Код: Ig010052
600 ₴
450 ₴
-25%
+380 (68) 222-88-22
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація військової мінітехніки у камуфляжному стилі сподобається кожному малюку! У наборі — чотири моделі військової техніки, які можна розбирати й збирати як конструктор. Для цього в комплекті є спеціальна викрутка. Такий набір сприяє розвитку дрібної моторики, логіки та фантазії.
🔸 У комплекті: 4 машинки військової техніки та викрутка
🔸 Розбірна конструкція — як конструктор
🔸 Камуфляжне забарвлення
🔸 Ідеально для сюжетних ігор
🔸 Безпечний, якісний пластик
🔸 Рекомендовано дітям від 3 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип | Військовий, пірат, лицар |
| Розміри | |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 260 мм |
| Основні | |
| Гарантія | відсутня |
| Вага в упаковці | 0,308 кг |
| Ширина в упаковці | 28 см |
| Глибина в упаковці | 20 см |
| Висота в упаковці | 11 см |
| Кількість вантажних місць | 1 шт |
- Ціна: 450 ₴


