
Дитячий набір будівельних машинок Спецтехніка 4 шт з інструментами синій
- Готово до відправки
- Код: Ig010055
628 ₴
471 ₴
-25%
+380 (68) 222-88-22
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація будівельної мінітехніки сподобається кожному малюку! У наборі — чотири моделі машинок-спецтехніки, які можна розбирати й збирати як конструктор. Для цього в комплекті є спеціальна викрутка. Така гра допомагає розвивати дрібну моторику, уяву та інтерес до техніки.
🔸 У комплекті: 4 машинки спецтехніки та викрутка
🔸 Розбірна конструкція — як конструктор
🔸 Яскраві кольори
🔸 Оптимальний розмір для дитячих ручок
🔸 Безпечний, якісний пластик
🔸 Рекомендовано дітям від 3 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір машинок |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 260 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | відсутня |
| Вага в упаковці | 0,308 кг |
| Ширина в упаковці | 28 см |
| Глибина в упаковці | 20 см |
| Висота в упаковці | 11 см |
| Кількість вантажних місць | 1 шт |
- Ціна: 471 ₴









